Sprawdzanie wyników badań przez internet – Instrukcja:

UWAGA: Sprawdzenie wyników badań on-line jest możliwe dla Pacjentów, którzy wypełnili oświadczenie przy pobraniu badań.

KROK 1 – PRZEJDŹ DO STRONY LOGOWANIA LABORATORIUM CDL

Kliknij WYNIKI BADAŃ PLATFORMA CDL by wejść na stronę logowania do wyników swoich badań.

KROK 2 – WYGENERUJ HASŁO

Jeśli logujesz się po raz pierwszy kliknij na ikonę NOWE HASŁO, następnie uzupełnij swój PESEL oraz adres mailowy, wpisany w oświadczeniu w rejestracji Centrum Medycznego Credomed. Na wskazany adres mailowy zostanie wysłane hasło*.

*Otrzymane hasło jest ważne przez 30 dni, ale w każdej chwili można pobrać nowe

KROK 3 – ODBIERZ SWÓJ WYNIK

Aby odebrać swój wynik wybierz LOGOWANIE. Następnie wpisz adres mailowy podany w oświadczeniu w rejestracji Centrum Medycznego Credomed, swój numer PESEL oraz hasło, które otrzymałeś na wskazany adres mailowy. Pierwsze zalogowanie jest możliwe od momentu opublikowania przez laboratorium CDL pierwszego gotowego wyniku.

 

Najczęstsze pytania:
1. MAM PROBLEM Z OTWARCIEM BEZPOŚREDNIEGO LINKU W KROKU 1, CO ROBIĆ? W razie kłopotów z otwarciem bezpośredniego linku, wejdź na stronę Laboratorium CDL www.cdl.pl odnajdź “STREFA PACJENTA” wybierz “WYNIKI DLA PACJENTÓW” (prawy górny róg)

2. DLACZEGO NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ? Przypominamy pierwsze zalogowanie jest możliwe od momentu opublikowania przez laboratorium CDL pierwszego gotowego wyniku, prosimy o cierpliwość i ponowną próbę za jakiś czas.

3. NIE WSZYSTKIE WYNIKI MAM NA PLATFORMIE ELABORAT, GDZIE SĄ POZOSTAŁE WYNIKI? Większość podstawowych badań powinna się pojawić późnym popołudniem(ok.20) tego samego dnia. Część badań wymaga dłuższego czasu do interpretacji, dlatego prosimy o cierpliwość i sprawdzenie ponownie w następnych dniach(najczęściej ok.3 dni, ale niektóre badania dłużej).

4. CHCIAŁBYM ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM SERWISU ELABORAT, GDZIE MOGĘ GO ZNALEŹĆ? By zapoznać się z regulaminem serwisu ELABORAT kliknij Regulamin użytkowania serwisu eLaborat