Przyjmujemy pacjentów z uprawnieniami:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -

Pytania i odpowiedzi

Uprawnienia:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -

W razie kłopotów z otwarciem bezpośredniego linku, wejdź na stronę Laboratorium CDL www.cdl.pl odnajdź “STREFA PACJENTA” wybierz “WYNIKI DLA PACJENTÓW” (prawy górny róg)

Przypominamy pierwsze zalogowanie jest możliwe od momentu opublikowania przez laboratorium CDL pierwszego gotowego wyniku, prosimy o cierpliwość i ponowną próbę za jakiś czas.

Większość podstawowych badań powinna się pojawić późnym popołudniem (ok.20) tego samego dnia. Część badań wymaga dłuższego czasu do interpretacji, dlatego prosimy o cierpliwość i sprawdzenie ponownie w następnych dniach (najczęściej ok.3 dni, ale niektóre badania dłużej).

Przez telefon możemy udzielić informacji na temat orientacyjnego czasu oczekiwania na wykonanie poszczególnych badań i konsultacji, jednak sam zapis może nastąpić po dostarczeniu skierowania do placówki – osobiście, lub drogą elektroniczną.

Dla Państwa wygody podajemy orientacyjne czasy oczekiwania na wynik ok. 80 często wykonywanych badań laboratoryjnych, informacje zostały podane przez Laboratorium CDL, mogą je państwo znaleźć tutaj. Jeżeli nie znaleźli Państwo swojego badania, zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną, lub przez telefon.