Przyjmujemy pacjentów z uprawnieniami:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -

Dla pacjenta

Diagnostyka to najważniejszy ze wszystkich etapów terapii. Odpowiednio przeprowadzona pozwala uniknąć poważnych powikłań zdrowotnych i długotrwałych problemów. Nie bez znaczenia pozostaje również czas - im szybciej wychwycony problem, tym większe szanse na pełną rekonwalescencję.
Pamiętaj, badania diagnostyczne należy przeprowadzać regularnie, nie tylko gdy pojawiają się objawy. Możesz sprawdzić swój stan zdrowia w naszej placówce i otoczyć się opieką uznanych specjalistów.

Uprawnienia:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -
Konsultacje specjalistyczne
Wybierz jedną z ponad 15 konsultacji specjalistycznych dla osób dorosłych w Centrum Medycznym Credomed i zapewnij sobie profesjonalną pomoc wtedy, kiedy jej potrzebujesz.
Badania laboratoryjne
Poznaj czas oczekiwania na wynik często wykonywanych badań.
Medycyna pracy – badania oraz wystawianie zaświadczeń
Szybkie i komfortowe badania medycyny pracy, tuż obok Ciebie. Oferujemy szeroki wachlarz badań medycyny pracy, w tym także badania psychotechniczne, badania dla kierowców, badania na broń, poznaj naszą pełną ofertę.
Rehabilitacja w domu pacjenta
Komfort pacjentów jest naszym priorytetem. Jeżeli nie jesteś w stanie przyjechać do przychodni zapewnimy Ci odpowiednią rehabilitację w Twoim domu. Dowiedz się jak umówić się na domową wizytę fizjoterapeuty.
Zabiegi rehabilitacyjne
Możesz skorzystać z usług rehabilitacyjnych w Centrum Medycznym Credomed, zapewniamy profesjonalną opiekę certyfikowanych fizjoterapeutów i szeroki zakres zabiegów do wyboru. Dla Państwa informacji, dodaliśmy krótkie opisy zabiegów fizjoterapeutycznych.
Cennik
Sprawdź orientacyjne ceny usług w Centrum Medycznym Credomed.
Pytania i odpowiedzi
Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Aktualne promocje
W odpowiedzi na potrzeby, staramy się dobierać promocje specjalnie dla Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi ofertami, z których aktualnie można skorzystać w Centrum Medycznym Credomed.