Przyjmujemy pacjentów z uprawnieniami:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -

Ogólnopolskie zagrożenie koronawirusem SARS-CoV-2 – zanim umówisz się na wizytę

Uprawnienia:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 (COVID -19), mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, bardzo prosimy o przychodzenie na umówione wizyty o czasie, oraz o ograniczenie liczby osób towarzyszących do minimum. Oczekiwanie na wizytę sugerujemy – jeśli to tylko możliwe – na zewnątrz przychodni, aby niepotrzebnie nie zwiększać ryzyka.

Aby zminimalizować zagrożenie rozprzestrzeniania się zakażenia wirusem, oraz jak najszybsze wdrożenie postępowania medycznego w przypadkach takiego zagrożenia, koniecznie upewnij się że odpowiedź na wszystkie poniższe pytania brzmi NIE:
1) Czy w okresie ostatnich 14 dni przebywał(a) Pan(i) w rejonach transmisji koronawirusa? (lista krajów publikowana codziennie na stronie www.gis.gov.pl)
Tak
Nie
2) Czy w okresie ostatnich 14 dni miał(a) Pan(i) kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS CoV-2?
Tak
Nie
3) Czy w ostatnich 14 dniach pracował (a) Pan (i) lub przebywała jako odwiedzający w jednostce opieki zdrowotnej, w której leczono pacjentów zakażonych koronawirusem?
Tak
Nie
4. Czy występują u Pan (i) Pan (a) objawy:
Gorączka powyżej 38 st. C Tak/Nie
Kaszel Tak/Nie
uczucie duszności – trudności w nabraniu powietrza Tak/Nie

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi NIE, Pani/Pan może zapisać się na wizytę.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK na którekolwiek z powyższych pytań, NIE ZAPISUJEMY SIĘ NA WIZYTĘ!

W takim przypadku konieczne jest zasięgnięcie teleporady pod numerem telefonu NFZ:

800-190-590

Dzięki teleporadzie medycznej może Pani/Pan otrzymać:
zalecenia
e-zwolnienie
e-receptę
sugestię bezpośredniej wizyty w placówce lub kontaktu ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, jeśli będzie taka konieczność.
link do oficjalnej informacyjnej strony dotyczącej zagrożenia koronawirusem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/najwazniejsze-informacje