Przyjmujemy pacjentów z uprawnieniami:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -

Aktualności

Uprawnienia:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -
Informacja:
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

W dniach 25.12, 26.12 oraz 01.01 przychodnia będzie nieczynna. Życzymy Państwu Wesołych Świąt i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.

Informacja:
Godziny pracy gabinetu zabiegowego okres okołoświąteczny

23.12.2019 Gabinet zabiegowy i pobrania krwi do badań laboratoryjnych w godzinach 7.40-10.00
24.12.2019 Gabinet zabiegowy jest nieczynny.

Informacja:
Zakończenie współpracy z Medicover

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że nasza współpraca z Medicover została zakończona z dniem 31.10.2019. W związku z tym od listopada 2019 nie będzie możliwe korzystanie z abonamentu Medicover w ramach usług bezgotówkowych w naszej placówce.

Nowy lekarz:
Laryngolog we wtorki

Zapraszamy do skorzystania z usług laryngologa – lek. med. Jędrzeja Bartosika. Pan Doktor wykonuje konsultacje laryngologiczne, oraz drobne zabiegi laryngologiczne podczas wizyty. Dzień przyjęć – wtorki od 12:30.

Nowa usługa:
Konsultacja Psychologa / Terapia Behawioralno-Poznawcza (CBT)

Informujemy, że w Centrum Medycznym przyjmuje Pani Psycholog/Psychoterapeuta – Aleksandra Zdancewicz. Chętnych do skorzystania z ogólnej konsultacji psychologicznej, lub z psychoterapii poznawczo-behawioralnej zapraszamy do kontaktu z rejestracją.

Nowa usługa:
Konsultacja Logopedy

Informujemy, że w Centrum Medycznym przyjmuje Pani Logopeda – Agata Lutek. Chętnych do skorzystania z konsultacji logopedycznej zapraszamy do kontaktu z rejestracją.

Nowy lekarz: Pani Ginekolog Buczek

Zapraszamy do skorzystania z usług Pani Ginekolog – lek. med. Bożeny Buczek. Pani Doktor wykonuje konsultacje ginekologiczne, oraz usg ginekologiczno-położnicze.

Nowa promocja: FALAX5

W aktualnych promocjach pojawił się nowy pakiet rehabilitacyjny FALAX5 – Zawierający 5 zabiegów fali uderzeniowej w cenie 4.