Przyjmujemy pacjentów z uprawnieniami:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -

TELEFONICZNE KONSULTACJE I E-RECEPTY

Uprawnienia:

logo - logo - logo - logo - logo - logo -

Tele konsultacje lekarzy specjalistów  i e-recepty

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu związanemu  z sytuacją epidemiologiczną ( COVID-19)  Centrum Medyczne Credomed przyjmuje zlecenia na  telefoniczne konsultacje internistyczne, pediatryczne oraz e-recepty. W kolejnych dniach planujemy uruchomienie kolejnych zdalnych usług, prosimy śledzić informacje na naszej stronie internetowej.

 

Aby zrealizować Tele konsultację internistyczną lub specjalistyczną należy:

  1. Zatelefonować do rejestracji Centrum Medycznego w celu umówienia dnia i godziny, kiedy będzie realizowana usługa telekonsultacji
  2. Lub wypełnić formularz zgłoszenia wizyty online – rejestratorka skontaktuje się na podany w formularzu numer telefonu, w celu umówienia dnia i godziny, kiedy będzie realizowana usługa telekonsultacji
  3. Po uzgodnieniu terminu , rejestratorka poinformuje Państwa o konieczności opłacenia usługi (jeśli posiadają Państwo pakiet medyczny który uwzględnia telekonsultacje opłata nie jest konieczna).
  4. Opłata za usługę może zostać przekazana za pośrednictwem PayU i naszej strony internetowej credomed.com – zakładka „opłać usługę” w górnym pasku menu ekranowego.
  5. Po otrzymaniu potwierdzenia opłaty (zwykle po kilku minutach), o ustalonej wcześniej z rejestratorką godzinie lekarz kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, zbiera wywiad chorobowy i w miarę możliwości wdraża leczenie, wypisuje e-receptę, i/lub e-zwolnienie.

 

Aby zrealizować Tele e-receptę należy:

  1. Zatelefonować do rejestracji Centrum Medycznego w celu podania informacji o zapotrzebowaniu na leki. Jeśli Pacjent otrzymywał wcześniej receptę z naszej placówki i jest to uwzględnione w karcie choroby realizacja powtórzenia leków powinna nastąpić bezproblemowo. W przypadku kiedy chodzi o lek, który wcześniej nie był wypisywany zalecamy tele konsultację internistyczną, ponieważ konieczne jest zebranie wywiadu lekarskiego.
  2. Lub wypełnić formularz zgłoszenia online – rejestratorka skontaktuje się na podany w formularzu numer telefonu, w celu podania informacji o zapotrzebowaniu na leki. Jeśli Pacjent otrzymywał wcześniej receptę z naszej placówki i jest to uwzględnione w karcie choroby realizacja powtórzenia leków powinna nastąpić bezproblemowo. W przypadku kiedy chodzi o lek, który wcześniej nie był wypisywany zalecamy tele konsultację internistyczną, ponieważ konieczne jest zebranie wywiadu lekarskiego.
  3. Po uzgodnieniu terminu , rejestratorka poinformuje Państwa o konieczności opłacenia usługi (jeśli posiadają Państwo pakiet medyczny który uwzględnia e-receptę opłata nie jest konieczna).
  4. Opłata za usługę może zostać przekazana za pośrednictwem PayU i naszej strony internetowej credomed.com – zakładka „opłać usługę” w górnym pasku menu ekranowego.
  5. Po otrzymaniu potwierdzenia opłaty (zwykle po kilku minutach po dokonaniu transakcji płatności), do 48 godzin ( czas jest zwykle krótszy, zależy od dostępności lekarza w naszej placówce) lekarz wystawia e-receptę. Pacjenci posiadający aktywne Indywidualne Konto Pacjenta otrzymają automatycznie wiadomość o wystawieniu recepty wraz z jej treścią i kodem PIN. Pacjenci, którzy nie posiadają aktywnego Konta Pacjenta otrzymają kod PIN e-recepty telefonicznie lub SMS. E-recepta może być zrealizowana w aptece po podaniu PESEL Pacjenta i otrzymanego kodu PIN